Ufuk Şengün Sigorta

Tarım, Sağlık, Otomobil, Ev, Sorumluluk, İşyeri, Seyahat ve Yat vb. sigorta alanlarında sigorta işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Ufuk Şengün Sigorta

Türkiyenin önde gelen sigorta acentelerinden Allianz Sigorta ve diğer acenteleri ile sigortacılık konusunda profesyonel hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tarım Sigortaları , Sağlık Sigortaları , Otomobil Sigortaları , Trafik Sigortaları, Ev Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları , İşyeri Sigortaları , Seyahat ve Yat Sigortaları vb. sigorta işlemlerinizde siz değerli müşterilerimize eksiksiz olarak hizmet vermekteyiz.. 

Markalarımız

Sektöre Işık Tutan Markalarla Yıllara Meydan Okuyan İşbirliği !

Ürünlerimiz

Geleceğinizi Koruyoruz !

Tarım, Sağlık, Otomobil, Ev, Sorumluluk, İşyeri, Seyahat ve Yat vb. sigorta alanlarında sigorta işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Seyehat ve Yat Sigortaları

Seyahat sigortası, seyahat eden kişilerin seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri sağlık sorunları, seyahat iptalleri, kayıp veya hasarlı bagajlar ve diğer acil durumlar için maddi koruma sağlayan bir sigorta türüdür.
Yat sigortası yatlarındaki hasar, kayıp veya hırsızlık gibi risklere karşı korunmalarını sağlayan bir sigorta türüdür. Yat sigortası poliçeleri, yatın büyüklüğü, değeri ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir.

Tarım Sigortası

Tarım sigortası, tarımsal faaliyetlerin risklerine karşı koruma sağlayan bir sigorta türüdür. Çiftçilerin doğal afetler, hastalık salgınları ve kayıpları telafi etmelerine yardımcı olur. Tarım sigortası poliçeleri, bölgenin iklim ve coğrafi özellikleri, ürün çeşitleri ve hasat dönemleri gibi faktörlere göre farklılıklar gösterir.

Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, kişilerin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve sağlık harcamalarını finanse etmek için tasarlanmış bir sigorta türüdür. Sağlık sigortası, kişilerin doktor muayeneleri, tıbbi testler, ilaçlar, hastanede yatışlar ve cerrahi müdahaleler gibi sağlık hizmetlerine erişimlerini sağlar.

Otomobil Sigortası

Otomobil sigortası, araç sahiplerinin araçlarından kaynaklanabilecek risklere karşı korunmalarını sağlayan bir sigorta türüdür. Otomobil sigortası, araçların çalınması, kaza, yangın, hırsızlık ve doğal afetler gibi riskler nedeniyle hasar görmesi veya kaybolması durumunda mali koruma sağlar.

Konut Sigortaları

Konut sigortası, ev sahiplerinin evlerinde meydana gelebilecek hasar ve kayıplara karşı korunmalarını sağlayan bir sigorta türüdür. Konut sigortası, yangın, deprem, hırsızlık, su baskını, fırtına gibi doğal afetler veya evdeki eşyaların hasar görmesi durumunda maddi koruma sağlar.

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk sigortası, bir kişinin başka bir kişiye veya kişiler topluluğuna zarar vermesi durumunda, maddi zararları karşılamak için tasarlanmış bir sigorta türüdür. Sigorta sahiplerinin yasal sorumluluklarını yerine getirerek diğer insanların zarar görmesini engellemelerine yardımcı olur ve maddi zararların önüne geçer.

İşyeri Sigortaları

İşyeri sigortası, bir işletmenin faaliyetlerine bağlı olarak ortaya çıkabilecek risklere karşı korunmalarını sağlayan bir sigorta türüdür. İşyerinin işleyişi sırasında meydana gelebilecek doğal afetler, yangın, hırsızlık, vandalizm, işyerinde meydana gelen kazalar ve çalışanların hastalanması veya yaralanması gibi risklere karşı koruma sağlar.

Galeri

Ofis Görselleri

Bizimle İletişime Geçin

Müşteri ilişkileri ve satış pazarlama personellerimizden profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçin.

Merkez

Halkapınar, Yenişehir, 1202/1. Sk. 9/D D:9, 35170 Konak/İzmir

Şube

Koldere Mahallesi Cengiz Ergün Caddesi No:4 Saruhanlı / Manisa

Şube

Beşeylül Mahallesi Abdil Turan Cd. No:1 Alaşehir / Manisa

Telefon

0 (543) 411 68 81
0 (543) 411 68 80
0 (543) 411 68 75
0 (236) 653 10 16

E-Mail

ufuk@ufuksigortacilik.com

Banka Hesapları

UFUK ŞENGÜN SİGORTA ACENTELİĞİ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

GARANTİ BANKASI: TR86 0006 2001 0000 0006 2962 63