Anasayfa > Kurumsal > Kuru Üzüm

Hakkımızda

Firmamız 2011 yılında İşletme kurma kararı almış ve planlamasını yaparak Üzüm üretiminin merkezi Alaşehir’de Baklacı köyü mevkiinde 18.000 m2 arazi satın alarak uygulamaya başlamıştır.Ve babadan kalan adını ,genç kuşak olarak devam ettiren firma sahibi Ufuk Şengün, ismini şirketin Ünvanına ve markasına taşımıştır.

İstikrarlı büyümesini sürdüren UFUK ŞENGÜN TARIM ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. bir yıl gibi kısa sürede tesisleşmesini tamamlayarak 10.000 m2 kapalı , 8.000 m2 açık alanda kurulu tesisiyle üzüm işletmeciliğine bugün büyük bir heyecan ve istikrarla devam etmektedir.

Son teknoloji kullanılarak kurulan UFUK ŞENGÜN KURU ÜZÜM İŞLETMESİ hijyenik ortamda, lazer makinası ve ekipmanları ile üzümlerimizi özenle seçmektedir.Büyük bir titizlikle dinamik ve tecrübeli personelimizle kuru üzümde kaliteyi üretmeyi amaç edindik. Ar-ge politikamız ile kendi altyapı yatırımlarını yönetebilen, vizyonumuz ve misyonumuzu ürettiğimiz ürünlerle sizlere ulaştırabilen bir işletme olmamızın gururunu yaşıyoruz. İlkemiz,hep daha iyisi için çalışmaktır…
Şengün Gıda FacebookŞengün Gıda TwitterŞengün Gıda instagramŞengün Gıda google plus

© 2016 - ufuksengun.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.