• Ufuk Şengün Panpan Boya

  UFUK ŞENGÜN BOYA LTD. ŞTİ.

  Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup,şirket kurucusu Ufuk Şengün'dür.

  Amacımız farklı olanı arayarak, daima müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek en uygun ürünü onlara sunabilmek.. her segmentten boya markasını tüm skalası ile ve müşteri odaklı çalışarak, mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin beklentilerini aşmak, koşulsuz müşteri mutluluğuna ulaşmaktır. Firmamız, İzmir'de sizlere sunduğu markaların kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile inşaat sektöründeki gelişmelere ayak uydurarak ve en uygun fiyatlarla her geçen gün kendini ve piyasadaki yerini yükseltmek için çalışmaktadır.

  Faaliyette bulunduğumuz inşaat ve mobilya boyaları sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve rekabet gücümüzü en üst seviyede tutmayı amaç edindik.
  Detaylar
 • Ufuk Şengün sigorta

  UFUK ŞENGÜN SİGORTA LTD. ŞTİ.

  Ufuk şengün sigorta acenteliği hiz.ltd.şti 2005 yılında kurulmuş olup 2005 yılında itibaren allianz sigorta acentesi olarak devam etmektedir.
  Detaylar
 • Ufuk Şengün Tarım

  UFUK ŞENGÜN TARIM ÜRÜNLERİ
  İÇ VE DIŞ TİCARET

  Firmamız 2011 yılında İşletme kurma kararı almış ve planlamasını yaparak Üzüm üretiminin merkezi Alaşehir’de Baklacı köyü mevkiinde 18.000 m2 arazi satın alarak uygulamaya başlamıştır.Ve babadan kalan adını ,genç kuşak olarak devam ettiren firma sahibi Ufuk Şengün, ismini şirketin Ünvanına ve markasına taşımıştır... İstikrarlı büyümesini sürdüren UFUK ŞENGÜN TARIM ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. bir yıl gibi kısa sürede tesisleşmesini tamamlayarak 10.000 m2 kapalı , 8.000 m2 açık alanda kurulu tesisiyle üzüm işletmeciliğine bugün büyük bir heyecan ve istikrarla devam etmektedir...Son teknoloji kullanılarak kurulan UFUK ŞENGÜN KURU ÜZÜM İŞLETMESİ hijyenik ortamda, lazer makinası ve ekipmanları ile üzümlerimizi özenle seçmektedir.Büyük bir titizlikle dinamik ve tecrübeli personelimizle kuru üzümde kaliteyi üretmeyi amaç edindik. Ar-ge politikamız ile kendi altyapı yatırımlarını yönetebilen, vizyonumuz ve misyonumuzu ürettiğimiz ürünlerle sizlere ulaştırabilen bir işletme olmamızın gururunu yaşıyoruz. İlkemiz,hep daha iyisi için çalışmaktır…
  Detaylar
Şengün Gıda FacebookŞengün Gıda TwitterŞengün Gıda instagramŞengün Gıda google plus

© 2016 - ufuksengun.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.